info@gmsmaritime.com +90 216 693 08 21Sorunlu bağlantıları sistem arızaya geçmeden tespit edin.

Kablo sistemlerindeki, motorlardaki veya elektrik panolarındaki yaklaşan riskleri erken tespit edebilmek ve sistemi tehlikeye atmamak için güvenilir cihazlara ihtiyacınız vardır. Yeni termal kamera testo 870 gibi.

Testo 870’in endüstriyel bakım uzmanları ile birlikte geliştirilmesinin sadece tek bir sebebi var. Daha iyi, daha hızlı ve daha verimli çalışabilmelerini sağlamak. Termal kamera testo 870’in kalbi 160x120 piksel yüksek detektörüdür. Aşırı ısınmış bir kontaktör ya da bir tahrik mili asla gözden kaçmaz. Kameranın geniş ekranı ve geniş görüş alanı sayesinde, küçük alanlardaki sorunlu bölgeler dahi tespit edilebilir.

“Çalıştırın ve gidin” – bir termal kameranın kullanımı bundan daha kolay olamazdı. Testo 870 ile bir termografik görüntü almak, cep telefonunuzda bir kısa mesaj yazmaktan daha kolay olabilir mi? Deneyin. Bir iyi haber de bütçeniz için. Termal kamera testo 870 sadece birkaç uygulama sonrasında maliyetini çıkarır. Çünkü tamir gereken yerleri direkt olarak görerek her denetim rotasında zamandan tasarruf sağlarsınız. Aşırı ısınmış bir bağlantıyı önleyerek, hasarın giderilmesi için üretimin aksaması sonucu ortaya çıkacak yüksek maliyetlerden kurtulmuş olursunuz.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için