info@gmsmaritime.com +90 216 693 08 21PRIMAR, tutarlı ve güvenilir bir elektronik seyir tablosu (ENC) hizmeti sunmaya adanmış ve Norveç Hidrografik Servisi (NHS) tarafından Elektronik Grafik Merkezi AS (ECC) ile yakın iş birliği içinde işletilen uluslararası bir oluşumdur.

Temel amacımız, yetkili ortakları esnek, kullanıcı dostu, verimli ve zamanında çözümlerle desteklemektir. Bu, son kullanıcılara kalitesi ve küresel düzeyde deniz güvenliği ve verimliliğine genel katkısı ile tanınan bir ENC hizmeti verilmesini sağlar.

Bu vizyonu takip ederken, ortaklarımıza çeşitli hizmetler ve çözümler arasında seçim yapma özgürlüğü sağlamaya odaklanıyoruz. Birincil amaç, denizde değer yaratmayı ve güvenliği sağlamak için verileri makul bir maliyetle herkese sunmaktır.

Teknoloji gelişmiş olmasına rağmen, hizmetimizin altında yatan fikir basittir. Tüm ENC leri tek bir veri tabanında topluyoruz ve bu tür grafiklerin distribütörleri ve kullanıcıları için tek noktadan bir mağaza oluşturuyoruz. Bu, dünyanın ticaret filosu, deniz kuvvetleri, deniz pilotları ve devlet kurumları için en iyi navigasyon çözümleri sağlamada öncü bir rol edinmemizi sağladı.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için