info@gmsmaritime.com +90 216 693 08 21HEADWAYHMT-(S)100

Popüler adı kara kutu olan yolculuk veri kaydedici (VDR_SVDR), her türlü navigasyon bilgisini kaydetmek için kullanılır. Kaydedilen veriler, gemi yolculuğu sırasında meydana gelen büyük ve küçük olayların nedenlerini analiz etmek için kullanılır.

Vxworks ün gerçek zamanlı gömülü işletim sistemine dayanarak sistem daha güvenilir, kullanışlı ve gemideki her türlü kuruluma uyarlanabilir.

Herhangi bir havalandırma fanı olmadan 25W gücünde ana kabin ünitesi gövdesi, toz girmeyecek şekilde kapalı olacak şekilde tasarlanmıştır. PNP fonksiyonlu bir çok ara yüz vardır. Hata ayıklama ve rasgele gerçek zamanlı izleme işlevine kolay erişim ile çevrimiçi olarak yapılandırılabilir. İndirme verileri için daha uygundur.

Sistem kararlı, kontrol için özel kişiye gerek yok. Ana kabin ünitesi kapalı olacak şekilde tasarlanmıştır ve zorlu ortamlarda bile normal şekilde çalışabilir. Sadece 25W’lık bir sistem gücü ile, havalandırmaya gerek yok, sonuç olarak daha güvenilir. Sistemin yedek parçalarının tümü kendi kendini geliştirir ve üretilir. Kalıcı kullanılabilirlik sağlamak için güçlü bir konumdadır. Dünya çapında mükemmel global servis ağı ile bu kaliteli ve ucuz ürünlerin tadını çıkarabilirsiniz.OceanGuard® BWMS

Köprü seyretme alarm sistemi tabanı (Köprü Seyir İzleme Alarm Sistemi) köprü üstü etkinliğini izlemek ve operatör kaybettikçe çalışma yeteneğinin denizde kazalara yol açabileceğini buldu.

Exhausted Gas Cleaning System

OceanGuard® EGCS ortaklaşa Headway Teknoloji Grubu (Qingdao) Co, Ltd, Harbin Mühendislik Üniversitesi ve Çin Tüccarlar Sanayi Holdings Co, Ltd aittir finanse edilir, bu da öncelikli rıhtım düzenlemesini sağlar ve 6 ay içinde teslim edilebilir.

OceanGuard® BWMS

OceanGuard® BWMS is developed by Headway Technology Co., Ltd. together with Harbin Engineering University.

Uluslararası Denizcilik Örgütü IMO) tarafından yönetilen Seviye III NOx emisyon düzenlemesi, 1 Ocak 2016 tarihinden itibaren emisyon kontrol alanında (ECA) yürürlüğe girecek. ECA dışındaki bölge hala Seviye II'yi benimsiyor.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için