info@gmsmaritime.com +90 216 693 08 21Uydu Haberleşme Yazılım Çözümleri


GTMailPlus, denizcilik için optimize edilmiş, uçtan uca güvenli bir çözüm sunmak için bir dizi uygulama sağlayan istikrarlı ve güvenli bir e-posta hizmetidir. GTMailPlus, zorlu uydu ortamlarında kullanılmak üzere tasarlanmış, deniz uydu iletişimi için tamamen optimize edilmiş bir dizi uygulama sunan son teknoloji e-posta hizmetidir.
Her zaman bağımsız GTMaritime, GTMailPlus’ı hem Linux hem de Windows üzerinde çalışan işletim sisteminden bağımsız olacak şekilde tasarlayarak müşterilerimize daha fazla çözüm sunarız.
GTMailPlus, güvenli, istikrarlı, bulut tabanlı bir hizmet olarak sunulur ve gemilerin uzaktan yapılandırılması ve yönetimi için bir web panosu içerir. Bu da hem mürettebat hem de kıyı tabanlı BT Ekipleri için hayatı kolaylaştırır.

Neden GTMailPlus’a ihtiyacım var?

GTMaritime, e-postanın ticari nakliye endüstrisinin kritik önlemini anlıyor, GTMailPlus, ATP, Antivirus, Continuity ve daha fazlasını içeren, hepsi de denizcilik endüstrisi için performans, güvenirlilik ve akıllı işleme sunmak üzere özel olarak geliştirilmiş bir dizi uygulama içeriyor.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için