info@gmsmaritime.com +90 216 693 08 21Em-trak ürünleri, en iyi gerçek dünya performansını ve uzun vadeli güvenirliği sunan bir AIS alıcı verici istemek konusunda ciddi olanlar için en iyi performans, güvenilirlik, bağlantı ve kurulum deneyimini sunmak üzere tasarlanmış ve üretilmiştir. Aşağıda bunun gelişmiş çekirdek teknolojisi, titiz ürün geliştirme, yüksek kaliteli üretim ve akıllı ürün tasarımının bir kombinasyonu ile nasıl elde edildiğini açıklıyoruz. Hile yok, sadece sizi kontrol altında tutan ve sizin, ailenizin ve teknenizin güvenliğine güvenebileceğiniz en iyi AIS alıcı vericilerini sürekli olarak sağlama arayışı.A200 SERİSİ Sınıf A

A200, hem ulusal hem de uluslararası (IMO) ticari gemi AIS yönetmeliklerine global uyumluluk için onaylanmış SOLAS ve InlandWaterwayolan tam entegre bir AIS Sınıf A alıcı vericidir. Su ve hava koşullarına dayanıklı (IPx6 ve IPx7), entegre renkli ekrana sahip tek bir entegre ve küçük ünite. A200 ün kurulumu, kullanımı ve tüm köprü sistemlerine entegre edilmesinin yanı sıra uyarılar, hedef filtreler, gemi bilgi listeleri, gerçek zamanlı hava durumu ve daha fazlası gibi çok çeşitli gelişmiş AIS işlevselliği sunar.

B400 SERİSİ Sınıf B

B400, yoğun alanlarda ve açık okyanusta gelişmiş menzil ve performans sunan tam entegre yüksek güçlü öncelikli iletim AIS Sınıf B alıcı vericisidir. Hava koşullarına ve suya dayanıklı sertifikalı tek bir entegre ve küçük ünite, entegre renkli ekran ile B400 ün tüm köprü sistemlerine kurulumu, kullanımı ve entegrasyonu kolaydır. Ayrıca uyarılar, hedef gibi kapsamlı bir AIS işlevselliği yelpazesi sunar. Filtreler, gemi bilgi listeleri, gerçek zamanlı hava durumu ve daha fazlası.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için