info@gmsmaritime.com +90 216 693 08 21ComNav, 30 yıl önce ticari balıkçılık ve iş botu sektörlerinde, tekneleri otomatik olarak tek seferde bir müşteri yönlendirerek itibarımızı oluşturmaya başladı. Son zamanlarda, eğlence, ticaret ve profesyonel sektörler için P4 Otopilotumuzu serbest bırakarak 2001’in 20. Yıldönümü kilometre taşımızı kutladık. Bu en son teknoloji, 3D görselleştirmeyi, arttırılmış gerçeklik ve yapay zeka karar vermeyi benimsemek için zemin hazırlayan, zekayı kapsayan yeni nesil navigasyon çözümlerine giden yolumuzu açacak. Otomasyon ve sayısallaştırmayla yönlendirilen dünyamız, yerleşik bağlantının artmasıyla birleştiğinde, güvenlikten ödün vermeden seyir deneyimini sürekli olarak değiştiriyor.

2019 yılında deniz seyrüseferindeki liderliğimiz, hassas arazi sektörlerinde yeni unsurlara hakim olmamızı sağladı. ComNav, geleceğe yönelik deniz gemileri ve endüstriyel araçlar hazırlamak için Termal Görüntüleme Kamerası, Lidar ve Radar için otomatik pilotlara, cm konum doğru GNSS akıllı antenlere ve kablosuz çözümlere yatırım yapmaya devam edecek. Zarif tahmin algoritmaları, çevre ile iş birliği yapmak için sürücü destek işlevlerini sürekli olarak geliştirecektir. Yeni ürün serimiz, sofistike ancak basittir. Hassas performansı o an için sahip olunan sonsuz potansiyeli güçlendirir.

ComNav’ın su, hava ve ormanlarımızı koruma konusundaki çevresel yönetimi, içten bağlılığımızın temelini oluşturmaktadır. Tasarım felsefemiz, sadece enerji ve yakıttan tasarruf etmeye devam etmekle kalmayacak, aynı zamanda insani ilerlemenin bir sonraki döneminde yardımcı olacak değerli kaynakları da koruyacaktır. Her yönden duygu ve zeka ile dengelenmiş modern ve çevre dostu, teknolojiyi kucaklayan, geleceğe yönelik bir çözüm paketi öngörüyoruz.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için