info@gmsmaritime.com +90 216 693 08 21Uydu iletişim hizmetleri sağlamada 25 yılı aşkın deneyime sahip olan AST, uçtan uca uzaktan iletişim çözümleri sunan güvenilir bir küresel uydu iletişim ekipmanı tedarikçisidir. Şirketimiz kapsamlı bir terminal ve cihaz yelpazesi, yüksek kaliteli ses ve veri bağlantısı sağlar. INTEGRA, IRIS, IRAMS ve My AST Portal gibi benzersiz etkinleştirme hizmetlerimiz, müşterilerimize operasyonlarını optimize etme, bilgiye dayalı kararları daha hızlı alma ve maliyetlerini azaltma gücü verir.

Neden AST'yi seçmelisiniz?Dünya Çapında Servis Hizmeti

12 ofis ve depolama tesislerinde 180 kişiden oluşan yetenekli bir ekibe ve dünya çapında çok çeşitli deniz ve kara müşterilerine bağlantı çözümleri sunan kapsamlı bir dağıtım ve servis ağına sahibiz.

Yenilikçi

Uzaktan iletişim teknolojisine ilişkin derinlemesine bilgimiz ve müşterilerimizle olan güçlü ilişkilerimiz sayesinde, kuruluşlara bağlantı çözümleri sağlayan INTEGRA gibi endüstri lideri uydu iletişim hizmetleri geliştiriyor ve sunuyoruz.

Müşterileri Odaklı

Herkese uyan tek bir yaklaşıma inanmıyoruz ve benzersiz ihtiyaçlarınızı karşılamak ve dünyanın her yerinden 7/24 bağlantıda kalmanızı sağlamak için size özel çözümler tasarlamaya, uygulamaya ve desteklemeye adadık.

Ortaklıklar önemlidir

Tüm büyük uydu iletişimi tedarikçilerinin ve donanım üreticilerinin küresel bir yenilikçi ve güvenilir Katman 1 Ortağı olarak, müşterilerimize güvenilir ve entegre bağlantı hizmetleri sağlamaya odaklanıyoruz.

Uydu Haberleşme Hizmetlerimiz

Inmarsat C Haberleşme ve Aktivasyon Hizmetleri

Fleetbroadband Uydu Haberleşme

Thuraya Uydu Haberleşme

Iridium Uydu Haberleşme

VSAT Uydu Haberleşme

Lrit Test Türk Bayrağı Dahil

Uydudan Gemi TakibiÜrün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için